Symulacje VR i AR

Bądź, kim tylko zapragniesz

Czy w dzieciństwie marzyłeś, aby zostać lekarzem? A może strażakiem? Twoim celem w życiu jest podróż na Marsa? Z wirtualną rzeczywistością możesz spełnić swoje marzenia!

Szerokie możliwości

Wirtualna rzeczywistość to świat stworzony komputerowo, do którego przenosi się użytkownik po założeniu specjalistycznych okularów czy też gogli. Najważniejszą cechą tej technologii jest możliwość rozglądania się w zakresie 360 stopni. Ponadto, użytkownik ma możliwość wpływania na wybrane elementy w wirtualnym świecie. Symulacje tworzone za pomocą wirtualnej rzeczywistości, umożliwiają przeprowadzanie szkoleń z zakresu chirurgii czy lotnictwa wojskowego. Są też często wykorzystywane do rozwoju nauki czy wspierania pacjentów z problemami psychicznymi. Poza praktycznym zastosowaniem symulatory są tworzone także w celach rozrywkowych. Nie wychodząc z domu, możesz zostać operatorem dźwigu, kierowcą rajdowym albo pilotem samolotu. Tak naprawdę możliwości są nieograniczone.
symulacje more from vr

Wirtualny sprzęt?

Aby rozpocząć przygodę ze światem wirtualnej rzeczywistości, potrzebne są specjalistyczne gogle wraz z kontrolerem. Rekomendowanym przez nas zestawem jest HTC Vive. W skład wchodzą gogle VR, dwa kontrolery oraz czujniki laserowe. Korzystanie z headsetu od HTC jest możliwe po podłączeniu do dobrego komputera.

Symulator Twojej firmy

Chcesz zaprezentować swoją firmę w ciekawy i interesujący sposób? A może chciałbyś stworzyć szkolenie dla pracowników w wirtualnej rzeczywistości? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!.